Parador sklep

Jesteśmy wprawną firmą zajmującą się sprzedażą najwyższych jakościowo paneli podłogowych odpowiadających wymaganiom współczesnych, wymagających konsumentów. Nasz sklep internetowy jest na rynku już od dziesięciu lat oraz każdego dnia zyskuje coraz to lepsze opinie wśród nabywających. Funkcjonujemy w branży od 20 lat i wciąż się rozwijamy proponując optymalne rozwiązania kultowe dzisiejszemu rynkowi.

Panele – elegancja, naturalność i minimalizm w jednym

Konstruując sklep z panelami firmy Parador kierowaliśmy się jasnymi zasadami – pragnęliśmy dać naszym kontrahentom to, czego nie odnajdą wśród konkurencyjnych firm. Liczne rekomendacje weryfikują, że ten zamiar został osiągnięty, co dla naszej profesjonalnej kadry pracowniczej jest jeszcze bardziej motywujące!

Czym wyróżniają się nasze panele?

•             Prosty montaż – panele znajdujące się w prowadzonej przez nas ofercie montowane są metodą bezklejową, na tak nazwany klik. Każda z pojedynczych sztuk zakończona jest nadzwyczajnymi, samozatrzaskowymi piórami. Pionierska posadzka pojawia się błyskawicznie oraz nie potrzebne są do tego żadne wygórowane umiejętności!

•             Konkurencyjna cena – Parador sklep powstał z myślą o każdym kontrahencie, skutkiem tego panele odnajdujące się w prowadzonej przez nas szerokiej ofercie znamionują się najatrakcyjniejszą ceną na rynku!

•             Atrakcyjny, modny design – niebanalne wzornictwo sprawia, że nasze panele wyglądają niczym oryginalne, naturalne drewno! Ich faktura jest odporna na ścieranie a utrzymywanie podłóg w czystości nie sprawia żadnych kłopotów!

•             Trwałość oraz odporność na defekty – na nasze panele udzielana jest gwarancja producenta, to naturalnie dzięki czemu zyskują Państwo pełne przekonanie, że nowa podłoga będzie towarzyszyć Wam w nienagannym stanie przez długi czas!

 

Oczekuje na Ciebie zespół profesjonalnych ekspedientów!

Nasza marka działa w oparciu o jasną oraz porządną politykę. Pośród kadry pracowniczej stają wykwalifikowani fachowcy, którzy zawsze służą kontrahentom fachową poradą i pomocą w doborze dobrego modelu paneli. Nie polecamy paneli niskiej jakości, prawdę mówiąc takowych w ogóle nie mamy w swojej ofercie. To fundament, na jakim od początku działalności oparliśmy budowę marki.

 

Oferta dla najbardziej wymagających

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wśród naszych klientów są też tacy, dla których panele to zdecydowanie za mało! Właśnie dla nich posiadamy w swoim asortymencie najlepszej klasy deski trójwarstwowe – z siedmioma fabrycznie nakładanymi powłokami lakieru ochronnego. Ich zestaw nie różni się od montażu paneli podłogowych. Tak samo jak one deski układa się metodą bezklejową.

Podłoga w jeden dzień!

Czasy, w jakich na wymarzoną posadzkę należy było czekać przez długie tygodnie już dawno odeszły do historii! Współcześnie nawet najogromniejszą powierzchnię wolno wykończyć w maksymalnie parę dni. Wykwalifikowani zawodowcy w wielu przypadkach potrzebują tylko kilku godzin. To znacznie usprawnia proces remontu oraz przynosi szansę na obszerne oszczędności!

Pragniemy zaprosić wszystkich Państwa do zapoznania się z naszym całkowitym asortymentem oraz do zakupów. Jeżeli nurtują Państwa jakiekolwiek zapytania czy też niepewności zachęcamy też do kontaktu a ochoczo na wszystkie odpowiemy!

Źródło: parador

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *